קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
טכנאי מחשבים

טכנאי מחשבים הוא אדם אשר בעל הבנה טכנית והשכלה מתאימה לטיפול בבעיות מחשב.

יש האומרים שהטכנאי הציל אותם ואת חייהם, זאת מכיוון שבמחשבם האישי נמצאים כל המסמכים, התמונות וכדומה שלהם, כל המידע החשוב הזה צריך מישהו שידאג לו וישמור אותו זמין ותקין.

טכנאי מחשבים הינו מקצוע די חופשי,

כמעט כל אדם בעל ידע בסיסי במערכות מחשב יכול להחשיב עצמו כטכנאי מחשבים, לכן כדאי להזהר בבחירת הטכנאי שלך, חשוב לקחת טכנאי שלמד במכללה או מוסד אקדמי מתאים ובעל הסמכה ממשית לביצוע עבודות תיקון המחשב.

טכנאי הוא בעל מקצוע,

לכן חשוב להבין שכמו כל בעל מקצוע גם הוא ידרוש תשלום, כדאי לך לחפש ולבדוק בעצמך, דרך האינטרנט או דרך ספקי השירות, את מהות הבעיה ולנסות למצוא אופציות לתקן אותה בעצמך, רוב הבעיות הינן בעיות פשוטות, אם תראה שהן מעבר להבנתך או כישוריך אז זה הזמן הנכון לקרוא לטכנאי מחשבים שייפתור את הבעיות עבורך.

טכנאים רבים עובדים בחלקים מוגדרים בארץ,

לכן כדאי למצוא אדם אמין וקרוב למקום המגורים שלך, כך הוא יגיע הכי מהר אליך לפתור את הבעיה. קח בחשבון שכל בעיה במחשב יכולה לנבוע ממספר רב של סיבות, רוב הבעיות כאמור הינן קלות ופשוטות לפיתרון אך תמיד קיימות בעיות אשר מורכבות ממספר רב של אלמנטים ועל הטכנאי למצוא את האלמנט הנכון אשר גרם לבעיה.

טכנאי יכול גם לפתור בעיות חומרה, אם הוסמך כראוי יוכל הטכנאי להבין את מהות הבעיה בחומרה ולפתור אותה בקלות. החומרה, לעומת תוכנה, הם החלקים המוחשיים במחשב, החל מהמארז ומאווריריו וכלה בכרטיסי המסך או כרטיסי הזיכרון. התוכנה היא מן הסתם כל מה שקשור לבעיות תקשורת בין תוכנה לתוכנה או בין יישום למערכת ההפעלה. לעיתים יכול להיות מצב שבעיות תקשורת שכאלו בין בתוכנות יגרמו לתקלה בכרטיסים, אם ישנו מאמץ רב מידי, אשר גורם להתחממות יתר של כרטיס מסוים, יתכן והמאמץ יגרום לכרטיס להשרף, או לחילופין יתכן כי בעיה בחומרה, כמו המאוורר, תגרום לתוכנה לקרטע או לפעול באופן איטי משמעותי.


| טכנאי מחשבים בשרון || טכנאי מחשבים מוסמך || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב