קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
מצלמה במעגל סגור

מערכות מעגל סגור הינן מערכות הנשלטות על ידי בקר בדרך כלל או מוקלטות ישירות למכשירי הקלטה,

משמעות המושג מעגל סגור הוא בכך שהמערכת פועלת רק עם עצמה, כלומר, המצלמה מחוברת ישירות למכשירי ההקלטה במצב כזה שאי אפשר להכנס באמצע המעגל עם מכשיר אחר באופן שרירותי, המערכת היא מערכת חוטית וסגורה אשר מעבירה מידע בינה לבין עצמה.

מצלמה במעגל סגור יכולה להיות כל מצלמה כל עוד היא יכולה לספק מידע באפן שוטף וללא הפרעות

לכן על המצלמה להיות בעלת יציאות וידאו ולעיתים גם אודיו אשר יוצאות באופן חוטי ולא באופן אל חוטי כמו wifi. מצלמה במעגל סגור צריכה להיות מחוברת לחשמל ולא פועלת על סוללות על מנת שלא תשבור את המעגל. היא צריכה להיות מאוד אמינה ואיכותית כדי שלא תהיה לה נפילה או כשלים רבים מעבר למקובל.

מקובל לחשוב כי מצלמה במעגל סגור היא מצלמת מעקב או מצלמות אבטחה בבניין

אבל גם מצלמות באולפני טלויזיה הינן מצלמות במעגל סגור שכן באולפן טלויזיה המצלמות מחוברות ישירות לקונטרול שבו נעשת השליטה במצלמה, אם היא רובוטית אז גם ניתן לשלוט בה ללא מפעיל אנושי, מהקונטרול ששולט בכל הפרמטרים של המצלמה, המידע מועבר למכשיר הקלטה, וידאו באיכות גבוהה על גבי קלטות או מערכות הקלטה דיגיטליות על גבי שרתים. לאחר הפרוצדורה במעגל הסגור הראשון הזה, מועברת התמונה לחברת לוויין אשר משדרת את התמונה ללוויינים בחלל שמחזירים את האות לחברות הכבלים כמו הוט ויס אשר מתרגמות את האות לצפייה בטלויזיה הביתית שלנו.

משחקי כדורגל למשל שמוקרנים בשידור חי עוברים דרך ניידת שמשמשת כמו קונטרול,

לידה יושבת ניידת נוספת שהיא על תקן הלווין ומשם שוב לחלל ולערוצי הטלויזיה. בעצם כשאנחנו צופים בשידור ישיר אנחנו רואים שידור של מצלמה במעגל סגור.

אם כך בעצם כל המצלמות שיכנסו לאותו מעגל חוטי יכולות להקרא מצלמה במעגל סגור, לכן אין הגבלת גודל או איכות במצלמות במעגל סגור שכן כל מצלמה יכולה להיות במעגל סגור.


| שירותי ענן || מגביר קליטת רשת אלחוטית || |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב