קומפיו דיפו

03-6422288


מרכז שוסטר, רמת אביב ג

 ראה מפת הגעה >>

שעות פעילות:

א'-ה': 10:00-19:00
ו' וערבי חג: 10:00-14:00


הרשמה לניוזלטר

* שם:
* אימייל:
Captcha
תשתיות תקשורת מחשבים

תשתיות תקשורת הם למעשה כל הציוד והמערכות אשר בסופו של דבר משמשים לצורך תקשורת מחשובית בתוך העסק שלך.

תשתיות תקשורת כוללות בין השאר את המחשבים, ארון התקשורת שלך, הרשת האלחוטית, הנתבים הכבלים ועוד.  כיום, המחשב ושאר אביזרי התקשורת שמחוברים אליו, הם חלק בלתי נפרד מחיינו. רשת התקשורת היא חלק מהותי מאוד בהצלחת האירגון וניהולו. וזה אפילו לא משנה אם יש לך משרד קטן או חברת ענק, רוב הסיכויים שיש לך צורך בסוג מסויים של רשת תקשורת. כיום ניתן בקלות למצוא פתרונות תקשורת שונים שמותאמים לסוגי צרכים שונים (לפי כל בית עסק).


 

פתרונות התקשורת הקיימים כיום בשוק הם רבים.

תחום זה עבר שינוי משמעותי וזאת בשל הצורך הגובר בדרכי העברת מידע. בעבר, לצורך העברת תקשורת היה צורך בכבל פיסי עבה של תקשורת, כאשר לעומת זאת היום ניתן להעביר תקשורת גם ללא חיבור פיזי בין שני המכשירים. תקשורת אלחוטית היא מונח כללי המתייחס לכל הדרכים להעברת תקשורת באופן שלא דורש חיבור פיזי בין  כלי התקשורת השונים. לרוב במקרה שכזה גלי הרדיו מחליפים את הצורך בכבל פיזי שכזה. תשתית זו בנויה באופן שבו נתב מחובר לשקא קווי של תקשורת ודרכו מועברת התקשורת לשאר המכשירים ללא צורך בכבלים.

 


פתרון תקשורת נוסף שקיים קיום בשוק הוא התקשורת האופטית.

 

היתרונות של תשתית תקשורת שכזו הם קודם כל רוחב הפס שלהם שמאפשרות העברת נתונים מהירה עד מיידית כמעט. בארגון שזמן הוא מוטיב חשוב וקובע בהצלחת הארגון והגדלת הכנסותיו מהירות העבודה מושפעת כמובן מאיכות תשתית התקשורת שלו, ובמצב כזה יש יתרון לתשתית תקשורת כמו התקשורת האופטית. בנוסף רשת מסוג זה היא עמידה יותר מרשתות אחרות מפני הפרעות, מפגעים חיצוניים או רעשים כלשהם ולכן היא יכולה לשמור טוב יותר על רמות אבטחה ופרטיות גבוהות, דבר שחשוב אף הוא במידה גבוהה לכל אירגון שלא רוצה שיפרצו את מערכות התקשורת שלו. יתרון נוסף של תשתית זו הוא הקוטר הקטן יחסית של הסיבים האופטיים לעומת סיבי הנחושת מה שמאפשר חיסכון במקום ובעלויות ההתקנה והתחזוקה של סיבים אלו.


| מצלמות לבית || הצפנת רשת אלחוטית || תשתיות מחשוב |
בנייה וקידום אתרים אינטראקטיב